Szanowni Widzowie,
niezwykle trudno jest w kilku słowach podziękować za Waszą obecność podczas wczorajszego spektaklu pt. „Klątwa" oraz bardzo liczne uczestnictwo w spotkaniu z twórcami i aktorami Teatru Powszechnego w Warszawie. Doceniamy, że pomimo nieprzychylnej atmosfery, jaka powstała wokół Teatru zdecydowaliście się skorzystać z naszej propozycji.

Wczorajszego wieczoru wrogich temu spektaklowi przed budynkiem teatru (wg danych Policji) zebrało się około 150 osób, na naszej widowni zasiadło blisko sześciuset Widzów, a spektakl bez żadnych zakłóceń zakończył się owacją na stojąco! To bardzo budujący rezultat.

W imieniu Teatru Rozrywki i Teatru Powszechnego w Warszawie bardzo dziękujemy Policji oraz firmie ochroniarskiej Fosa za życzliwą pomoc i zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa wszystkim, którzy wybrali się wczoraj na spektakl „Klątwa" oraz tym, którzy chcieli wziąć udział w pokojowym proteście.

Dziękujemy także tym, którzy zajmując głos w ostatnich dniach udzielali nam wsparcia i pomimo licznym pogróżkom i groźbom, jakie do nas docierały utwierdzili nas w przekonaniu o słuszności podjętej decyzji.

spotkanie10
spotkanie8
spotkanie7
spotkanie6
spotkanie5
spotkanie4
spotkanie3
spotkanie2
spotkanie1


SPONSORZY I PARTNERZY: