Szanowni Państwo,
Zapraszamy do odwiedzania ciekawych miejsc w regionie. Tam właśnie znajdą Państwo nasze repertuary, ulotki o spektaklach i wydarzeniach artystycznych.
Oto niektóre z nich:
 
BYTOM
MDK Bytom www.mdk.bytom.pl
Opera Śląska www.opera-slaska.pl
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina www.muzyczna.bytom.pl
UM Bytom / wydziały Ul. Jana Smolenia 35
 
CHORZÓW
Biblioteka Pedagogiczna www.chorzow.pbw.katowice.pl
Cafe Coco www.cafecoco.pl
Cafe Milano Ul. Rynek 11
Cafe Paterman www.cafechopin.pl
Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o. www.centrum-rehabilitacji.net
Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki www.chorzow.pttk.pl
Chorzowskie Centrum Kultury www.chck.pl
Hotel Arsenal Palace www.stylehotels.pl
Klub Muzyczny Kocynder www.kocynder.pl
Klub Muzyczny Szuflada 15 www.szuflada15.pl
Księgarnia Słowo Ul. Wolności 15
Leśniczówka Rock & Roll Cafe www.lesniczowka.art.pl
London Pub Ul. Katowicka 58
Młodzieżowy Dom Kultury www.mdkchorzow.pl
MDK Batory www.mdk-batory.com.pl
Miejska Biblioteka Publiczna www.biblioteka.chorzow.pl
Park Śląski www.parkslaski.pl
Pizzeria Pod Drewnianym Bocianem www.drewnianybocian.com.pl
Stomatologia Stencel www.stomatologia-stencel.pl
 
CZELADŹ
Spółdzielczy Dom Kultury ODEON www.sdk-odeon.pl
 
GLIWICE
Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych www.gcop.gliwice.pl
Miejska Biblioteka Publiczna www.biblioteka.gliwice.pl
Restauracja Złoty Osioł www.wegebar.pl
Urząd Miasta Gliwice www.gliwice.eu
 
KATOWICE
Altus www.altus.katowice.pl
Biblioteka Pedagogiczna www.pbw.katowice.pl
Biblioteka Śląska www.bs.katowice.pl
Biurowiec Chorzowska 50 www.chorzowska50.pl
BWA Katowice www.bwa.katowice.pl
BYTOM Garnitury Silesia City Center
C.H. Auchan Katowice www.auchankatowice.pl
Cafe & Galery O`JOJ Ul. 3 Maja 20
Centrum Informacji Turystycznej www.katowice.eu
Centrum Sztuki Filmowej / Kino Kosmos www.csf.katowice.pl
Chyba Ty Tattoo Ul. Mariacka 31
Filharmonia Śląska www.filharmoniaslaska.art.pl
Herbaciarnia Fanaberia www.fanaberia.katowice.pl
Hotel Angelo www.angelo-katowice.pl
Hotel Diament www.hotelediament.pl
Hotel Katowice www.hotel-katowice.com.pl
Hotel Monopol www.monopol.hotel.com.pl
Hotel Novotel www.novotel.com
Jazz Club Hipnoza www.jazzclub.pl
Kawiarnia Akant www.galeriaakant.pl
Kinoteatr Rialto www.rialto.katowice.pl
Kraina Dziecięcej Rozrywki Nibylandia www.salazabaw.katowice.pl
MDK Bogucice – Zawodzie www.mdkbogucice-zawodzie.pl
MDK Szopienice – Giszowiec www.mdk.katowice.pl
MDK Ul. Gliwicka 214 www.mdkkatowice.pl
Muzeum Barbary i Stanisława Ptaków Ul. Kopernika 11
Muzeum Historii Katowic Nikiszowiec Ul. Rymarska 6
Pałac Młodzieży www.pm.katowice.pl
Radio Katowice www.radio.katowice.pl
Restauracja Złoty Osioł www.wegebar.pl
Rondo Sztuki www.rondosztuki.pl
Szkoła Muzyczna I i II st. im. R. Karłowicza www.psm.katowice.pl
Śląski Urząd Marszałkowski Katowice www.silesia-region.pl
Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego www.teatrslaski.art.pl
Telewizja Katowice www.tvp.pl/katowice
UM Katowice Wydział Edukacji Ul. Kopernika 14
 
LUBLINIEC
Szkoła Podstawowa nr 3 www.sp3.lubliniec.pl
Urząd Miasta www.lubliniec.pl
Miejski Dom Kultury www.mdk.lubliniec.pl
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna www.mbp.lubliniec.pl
 
SOSNOWIEC
C.H. Auchan Sosnowiec www.auchansosnowiec.pl
Centrum Informacji Miejskiej Ul. Warszawska 3/20
Urząd Miasta Sosnowiec / wydziały Ul. S. Małachowskiego 3
 
TARNOWSKIE GÓRY
Galeria Inny Śląsk www.innyslask.art.pl
Gospoda Kurna Chata www.kurna.eu
Miejska Biblioteka Publiczna www.biblioteka.tgory.pl
Restauracja Kałamarz www.restauracjakalamarz.pl
Sklep Herbaty Świata Ul. Jurczyka 3
Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego www.szkolamuz.tgory.nei.pl
 
ZABRZE
Miejska Biblioteka Publiczna www.biblioteka.zabrze.pl
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych www.nkjozabrze.edu.pl
Szkoła Muzyczna I i II st. Im. S. Moniuszki www.psmzabrze.edu.pl
Urząd Miasta Zabrze www.zabrze.pl
 

Sponsorzy i partnerzy: