BAL U CYGANA – KONCERT SYLWESTROWY 2017

BAL U CYGANA
KONCERT SYLWESTROWY 2017

Tego jeszcze nie było. W tym roku zapraszamy Państwa na koncert, złożony z piosenek Jacka Cygana.

Jacek Cygan, autor popularnych i lubianych przebojów śpiewanych przez całą plejadę polskich wokalistów, współpracował i nadal pracuje z najwybitniejszymi kompozytorami, takimi jak: Krzesimir Dębski, Seweryn Krajewski, Ryszard Rynkowski, Grzegorz Skawiński, Krzysztof Herdzin, Marcin Pospieszalski, Włodzimierz Korcz, Wiesław Pieregorólka, Grzegorz Turnau, Robert Janson, Jerzy Filar, Jan Hnatowicz i in. Jego piosenki znamy z wykonań Hanny Banaszak, Ewy Bem, Edyty Geppert, Edyty Górniak, Anny Jurksztowicz, Grażyny Łobaszewskiej, Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Stanisława Sojki, Mietka Szcześniaka, Seweryna Krajewskiego i zespołów: KOMBII, 2+1, PAPA D czy NASZA BASIA KOCHANA.

Jacek Cygan zajmuje się również pisaniem scenariuszy i sztuk muzycznych. W tym roku napisał Śpiewnik, w którym w dowcipny sposób opowiada o kulisach powstania największych jego przebojów. My do tego dołożymy oprawę choreograficzną, orkiestrową i wokalną, i przedstawimy Państwu kilkugodzinny koncert w wykonaniu całego zespołu Teatru Rozrywki.

Jak zwykle zaprosimy też do zabawy na dwóch parkietach, przygotujemy zimny i gorący poczęstunek wraz z napojami, ale przede wszystkim - zapewnimy wspaniałą atmosferę na całą sylwestrową noc tak, by w szampańskich nastrojach przywitać Nowy Rok!