REZERWACJA BILETÓW ONLINE:

www.ticketportal.pl/podujatie_search.asp

REZERWACJA TELEFONICZNA:

KASA BILETOWA - NR TEL. (32) 346 19 34

BIURO OBSŁUGI WIDZA - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 — 16.00. NR TEL. (32) 346 19 31, 32, 33

 

Z UST DO UST
recital Janusza Radka


Nikt tak nie gra, nie śpiewa i nie bawi się sceną jak Janusz Radek. Robi, co chce z piosenką, która jest dla niego liryczną opowieścią, czasami opisem obyczajów.
Nowa płyta Janusza Radka pt. Z UST DO UST to historia o ciągłym przyciąganiu się do siebie ludzi nawzajem, wbrew mijającej już modzie na przeżywanie wszystkiego samemu w pojedynkę. Radek swoim zwyczajem znowu pomieszał gatunki i style by stworzyć niepowtarzalną historię zawartą w jedenastu piosenkach do tańczenia w parach. Wszyscy jesteśmy świetnymi tancerzami, jako single, teraz nastaje era muzyki do tańczenia we dwoje, blisko przytuleni policzkami kołyszemy swoje ciała miarowo.
Ten taniec już kiedyś był i ta muzyka też jest skądś znajoma, a przynajmniej budzi skojarzenia z przeszłości Jednak jest to na wskroś nowoczesna produkcja, mocno osadzony rytm spotyka się z wyrafinowaną aranżacją niekończących się melodii. Zajął się tym Tomasz Filipczak, który rozbudował instrumentarium od sekcji rytmicznej, tubę i wibrafon – po soczystą elektronikę i sampling.
Płyta ukazała się 6 marca 2012, a recital miał swoją premierę sceniczną 27 marca 2012, podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

 

CENY BILETÓW:

STREFA CENOWA CENA BILETU
1 STREFA - Parter, rzędy: 8-10 80 zł
2 STREFA - Parter, rzędy 1-7 oraz 11-21 65 zł
3 STREFA - Balkon Środkowy oraz loże parterowe 45 zł
4 STREFA - Balkony boczne 35 zł