fbpx

Drodzy widzowie,


ze względu na sytuację epidemiologiczną przygotowaliśmy kilka prostych zasad, dzięki którym wszyscy będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Zachęcamy do krótkiej lektury. Repertuar do końca roku kalendarzowego już dostępny. Do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.

Przed wejściem na widownie zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia (przygotowanego na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia). Oświadczenie możesz również wydrukować, wypełnić w domu i przynieść do teatru.
Plik do pobrania - tutaj - Zasady przebywania w Teatrze Rozrywki


zegarwww-bez-napisu


Warto być wcześniej
Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kolejek. W naszej kasie może przebywać maksymalnie 5 osób. W kasie teatru znajdą Państwo krótkie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy wypełnić przed wejściem do teatru. Zachęcamy także do płatności bezgotówkowych.


dloniewww-bez-napisu


Przed wejściem zdezynfekuj dłonie 
Pamiętaj o obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Skorzystaj z bezdotykowych punktów dezynfekcyjnych znajdujących się w foyer teatru.dystanswww-bez-napisu
Zachowaj bezpieczną odległość
W foyer teatru i na widowni zachowaj dystans społeczny. Nasza widownia została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku pytań dotyczących miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu z bileterami lub Biurem Promocji i Obsługi Widza.
maseczkawww-bez-napisu
Pamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa
Przed wejściem do teatru zakryj usta i nos. Zostań w maseczce będąc w foyer i na widowni. Jeżeli nie zabrałeś maseczki, możesz zakupić ją w kasie teatru. Posiadamy gotowe do użytku jednorazowe maseczki oraz wielorazowe z logo Teatru Rozrywki, które należy wyprać przed założeniem.
Pamiętaj, że przestrzegając zasad przebywania w miejscach publicznych, dbasz o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych
Pod linkiem znajdziesz REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW
Dziękujemy i do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.