fbpxDrodzy Widzowie,

zgodnie z decyzją rządu, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle teatralne od soboty, 7 listopada 2020 r. do niedzieli 31 stycznia 2021 r.

Bilety na listopadowe i grudniowe spektakle będziemy zwracać tak szybko, jak to będzie możliwe. Zwroty pojawią się na kontach, z których bilety zostały opłacone, po zwrot za bilety zakupione w kasie można udać się do kasy lub zrobić to drogą elektroniczną. Istnieje również możliwość zamiany biletu na Bilet Prezent, który będzie ważny do czerwca 2021 r. 


CO NALEŻY ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ ZWROT NA KONTO?


- Jeżeli zakupiono bilety przez internet (via Przelewy24):

Jeżeli do 7 dni przed planowanym spektaklem nie zadeklarujecie Państwo (telefonicznie lub mailowo) zamiany na Bilet Prezent - zwrotów dokonamy automatycznie, na konta z których zostały zakupione bilety.
Prosimy o cierpliwość, może nam to zająć około 2 tygodnie.

- Jeżeli zakupiono bilety tradycyjnym przelewem, po dokonaniu rezerwacji w Biurze Promocji i Obsługi Widzów:

Prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule "Zwrot za bilety", w którym należy podać nr rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu, imię i nazwisko osoby dokonującej zakupu W załączniku prosimy umieścić zdjęcie biletu lub bilet elektroniczny.

- Jeżeli zakupiono bilety w kasie:

Po zwrot za bilety można udać się do kasy lub zrobić to drogą elektroniczną. Wówczas, prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule "Zwrot za bilety", w którym należy podać nr rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu, imię i nazwisko osoby dokonującej zakupu W załączniku prosimy umieścić zdjęcie biletu lub bilet elektroniczny.


CO ZROBIĆ, ABY ZAMIENIĆ DOTYCHCZASOWY BILET NA BILET PREZENT?

Wystarczy telefonicznie, mailowo lub smsem (na numery komórkowe) poinformować nas o tej decyzji.
W wiadomości należy podać imię i nazwisko osoby kupującej oraz datę i tytuł spektaklu.

JEŻELI POSIADACIE PAŃSTWO NIEWYKORZYSTANY BILET PREZENT, A JEGO WAŻNOŚĆ DOBIEGA KOŃCA - ZOSTANIE ONA AUTOMATYCZNIE WYDŁUŻONA DO CZERWCA 2021 r.

Bilet Prezent można zwrócić do 14 dni od nabycia na podstawie dowodu zakupu (osobiście w kasie lub mailowo).
Nowo zakupiony Bilet ważny jest aż 365 dni od daty jego zakupu.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i życzymy zdrowia.

 

 
Zmiany w godzinach pracy kasy (do odwołania)
kasa czynna od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00
W weekendy kasa zamknięta.

W tym czasie zapraszamy do kontaktu pod numerami - 605 370 289 | 691 988 020 | 661 470 207

w sprawie zwrotów biletów prosimy o mail na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. umieszczając w treści: nr rachunku bankowego, nazwisko zakupującego oraz termin spektaklu.


BIURO PROMOCJI I OBSŁUGI WIDZA

czynne w godz. 8.30-16.00 | tel. (+48) 32 346 19 31 do 33 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - kontakt tylko mailowy i telefoniczny


ℹ️ Przed wizytą w teatrze poznaj - zasady bezpieczeństwa