fbpx


Zapraszamy do kontaktu z Biurem Promocji i Obsługi Widzów


Drodzy Widzowie,
zapraszamy do kontaktu z Biurem Promocji i Obsługi Widzów. 

Od 1 marca 2022 r. na widowni Teatru Rozrywki ponownie dostępnych w sprzedaży będzie 100% miejsc.

Jednocześnie przypominamy, że w teatrze nadal obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w teatrze zasad bezpieczeństwa. Widzowie, którzy na widowni nie będą używać maseczek ochronnych, a nie posiadają stosownego zaświadczenia, zostaną wyproszeni z teatru.

Bilety ulgowe na spektakle Teatru Rozrywki:
Istnieje możliwość zakupu biletów ulgowych na spektakle produkcji własnej (nie dotyczy spektakli gościnnych). Prawo do zniżki posiadają uczniowie i studenci do 26 roku życia, oraz studenci studiów doktoranckich, a także emeryci i renciści posiadający legitymację wydaną przez ZUS lub analogiczną legitymację służb mundurowych. Zakup tych biletów jest możliwy zarówno w kasie, jak i przez internet.

Dostępne są również zniżki dla honorowych dawców krwi i szpiku, osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. O dostępne zniżki należy zapytać w kasie teatru lub telefonicznie.

Aktualny repertuar znajduje się tutaj: teatr-rozrywki.pl/repertuar.html

Uwaga!
Ze względu na bezpieczeństwo Widzów oraz przepisy dot. ewakuacji nie ma możliwości przesadzania Widzów z wózków na miejsca widowni. Miejsca dla osób poruszających się na wózkach wskazuje bileter. 

Jeżeli podczas wizyty w teatrze chcesz skorzystać z pomocy asystenta osoby niepełnosprawnej - prosimy o kontakt z biurem.

Do zobaczenia w teatrze
Zespół Biura Promocji i Obsługi Widzów

- - - 
- Zamiana biletu, czy zwrot pieniędzy?
- Jakie obowiązują zasady przebywania w teatrze (COVID-19)?
- Kiedy zgłosić chęć otrzymania faktury?
- Co mogę zobaczyć online?
- Ceny biletów na spektakle własne Teatru Rozrywki


KASA BILETOWA

kasa czynna: w godz. 13.00-20.00
oraz w dniach, w których nie odbywają się spektakle:
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

tel. (+48) 32 346 19 34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REZERWACJA BILETÓW

BIURO PROMOCJI I OBSŁUGI WIDZÓW
czynne: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) w godz. 8.30-16.30
tel. (+48) 32 346 19 31 do 33
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.