SYLWESTER BIS 2017

SYLWESTER BIS 2017

SIEDEM STRON ŚWIATA

Stałym bywalcom Teatru Rozrywki nie trzeba niczego tłumaczyć. Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto po raz pierwszy postanowi spędzić karnawałowy wieczór w teatrze, dlatego przypomnimy, że Bisy odbywają się już od wielu lat i zawsze są skróconą formą premierowych koncertów sylwestrowych.
W roku 2016 ta jedyna w swoim rodzaju noc przebiegać będzie w egzotycznych i oryginalnych rytmach z siedmiu stron świata. Pomyłka? Nie, to nie pomyłka. W Teatrze Rozrywki świat ma siedem, a nie cztery strony!
Wybierzemy się wspólnie w fascynującą podróż muzyczną, odwiedzimy ogromnie popularne miejsca na świecie, zajrzymy też do tam, gdzie diabeł mówi "dobranoc". A na dodatek poszukamy polskich tropów w tych przedziwnych, leżących setki mil stąd miastach i miasteczkach... Polacy na krańcach świata, setki mil od miejsca urodzenia, pasjonaci, wygnańcy, wędrowcy... Zapewne uda nam się zaskoczyć Państwa niektórymi "odkryciami"...
Jak zwykle, będzie sporo pastiszu, scenek aktorskich, ale oczywiście nie zabraknie znakomitych aranżacji i bogatych układów choreograficznych. Zwłaszcza, że tym razem mamy Państwu do zaprezentowania mnóstwo egzotycznej muzyki!
Wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska.

Koncerty Sylwester Bis to nie tylko forma dobrej zabawy karnawałowej dla tych, którzy za tańcem nie przepadają. Nasi goście często robią z biletów na te wieczory prezenty dla najbliższych i – wiemy to z przekazów widzów – dla wielu jest to bardzo atrakcyjny podarunek.
ZAPRASZAMY!

reżyseria: Dariusz Miłkowski
współpraca reżyserska: Anna Ratajczyk
choreografia: Katarzyna Aleksander-Kmieć, Katarzyna Buczkowska, Barbara Ducka, Zuzanna Marszał, Maciej Cierzniak, Kryspin Hermański
scenografia: Grzegorz Policiński
kostiumy:Elżbieta Terlikowska, Tomasz Jacyków

kierownictwo muzyczne: Jerzy Jarosik i Mateusz Walach

Zdjęcia z Koncertu Sylwestrowego Siedem stron świata: Artur Wacławek.