fbpx

"SERCE ZA SERCE" - KONCERT FUNDACJI ROZWOJU KARDIOCHIRURGII IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI

SERCE ZA SERCE
koncert Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Po raz drugi artyści Teatru Rozrywki zostali zaproszeni do udziału w uroczystej Gali Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Z. Religi. Podczas tegorocznego, XXIX koncertu „Serce za serce” wysłuchamy najpiękniejszych przebojów muzyki filmowej w wykonaniu artystów Teatru Rozrywki. Przed publicznością zaprezentują się soliści, orkiestra, chór i balet chorzowskiej sceny. Artyści, pod dyrekcją Mateusza Walacha, przygotowali specjalny i wyjątkowy program.

Wśród wykonawców – Maria Meyer i Marta Tadla, Paulina Magaj i Kamil Franczak, Anna Surma i Piotr Brodziński, Barbara Ducka i Dominik Koralewski oraz wielu innych. Znani od dawna i od dawna lubiani oraz ci, którzy do zespołu Rozrywki dołączyli niedawno. 

A w repertuarze – wspaniałe przeboje popowe i rockowe, liryczne i dynamiczne. Łączy je to, że są piosenkami z filmów fabularnych, a śpiewały je często gwiazdy światowej sławy. Usłyszymy m.in. mix piosenek z musicalu "La la land" i składankę z filmów Bollywood, evergreen "Moon river" i zaskakującą interpretację przedwojennego hitu "Sex appeal". 


Ze względu za sytuację epidemiczną, koncert został przeniesiona na 9 kwietnia 2021 r. o godzinie 18.00
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu