Zobaczcie repertuar online i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu. Wszystkie wydarzenia w repertuarze online łączy #RozrywkaDoŚniadania. Pod tym hashtagiem na Facebooku znajdziecie wszystkie publikowane dotąd materiały :)Wtorek (21 kwietnia) / 10:00
 
#RozrywkaDzieciom - zaprezentujemy wybrany bajkowy utwór z myślą o najmłodszych. Tym razem Tomasz Wojtan wraz z Michałem Gucmą (gitara) przygotowali utwór z filmu animowanego “Toy Story” - " Ty druha we mnie masz". Do usłyszenia.
 
Środa (22 kwietnia) / 10:00
#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - nowy cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. W pierwszej odsłonie powitamy Rafała Gajewskiego. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00.

Czwartek (23 kwietnia) / 10:00

Tym razem w ramach #RozrywkaDzieciom przygotowaliśmy bajki Wojciecha Widłaka, pt. “Pan Kuleczka”. Bohater krótkich opowiadań, czyli “Pan Kuleczka” to barwna postać przeżywająca wraz ze swoimi podopiecznymi przygody, które uczą i bawią. Nie tylko najmłodszych. Czyta Wiolka Białk.

Piątek (24 kwietnia) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu “Szkoła Bluesa”, który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach”. W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje wybranych bluesowych utworów. Zapraszamy w piątek o 10:00.

Sobota (25 kwietnia) / 10:00

Recital “Wiolka Białk Tęskno”, czyli kolejna odsłona cyklu, w którym prezentujemy recitale i koncerty zarejestrowane w domach naszych aktorek i aktorów. W najbliższy piątek premiera recitalu “Wiolka Białk Tęskno”. Wśród utworów znajdą się piosenki z musicali takich jak: “Nędznicy”, “Nine”, czy “Jekyll&Hyde”. Premiera na Youtubie i Facebooku Rozrywki.

Niedziela (26 kwietnia) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnej odsłonie aktor Tomasz Jedz. Do zobaczenia.


Repertuar może ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych i na www.teatr-rozrywki.pl