fbpxZobaczcie repertuar online i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu. Wszystkie wydarzenia w repertuarze online łączy #RozrywkaDoŚniadania. Pod tym hashtagiem na Facebooku znajdziecie wszystkie publikowane dotąd materiały :)


Wtorek (5 maja) / 10:00

#RozrywkaDzieciom - Michał Fijałkowski (Śląskie.pl) zaprezentuje trzeci odcinek “Mikołajka”, cieszącej się niesłabnącą popularnością serii książek o niesfornym chłopcu autorstwa René Goscinnego z ilustracjami Jeana-Jacquesa Sempé'a.

Środa (6 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. Bohaterką kolejnego odcinka będzie aktorka Teatru Rozrywki Magdalena Wojtacha.

Czwartek (7 maja) / 10:00

W czwartek w ramach #RozrywkaDzieciom kolejny odcinek bajek Wojciecha Widłaka, pt. “Pan Kuleczka”. Bohater krótkich opowiadań, czyli “Pan Kuleczka” to barwna postać przeżywająca wraz ze swoimi podopiecznymi przygody, które uczą i bawią. Nie tylko najmłodszych. Czyta Wiolka Białk. Poprzedni odcinek dostępny tutaj.

Piątek (8 maja) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu “Szkoła Bluesa”, który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach”. W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje wybranych bluesowych utworów. Zapraszamy w każdy piątek o 10:00.

Poprzedni utwór: “Sweet Home Chicago” dostępny tutaj.

Sobota (9 maja) / 10:00

Anna Ratajczyk prezentuje fragmenty przypowieści ks. Józefa Tischnera ze spektaklu “Historia filozofii po góralsku” Teatru Rozrywki. W swoich przypowieściach Józef Tischner wyjaśnia powstanie filozofii. W pełnych humoru gawędach w roli greckich filozofów występują znani i mniej znani mieszkańcy Podhala. Poprzedni odcinek dostępny tutaj.

Niedziela (11 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnym odcinku wystąpi aktorka Maria Meyer. Do zobaczenia.

Repertuar może ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych i na www.teatr-rozrywki.pl