fbpx


Niestety u jednego z naszych pracowników pracujących przy musicalu Młody Frankenstein potwierdzono zakażenie koronawirusem. Nie mamy informacji o kolejnych przypadkach w zespole, jednak dbając o bezpieczeństwo widzów i pracowników, zdecydowaliśmy o odwołaniu musicalu w najbliższych dniach.
 
Zespół Biura Promocji i Obsługi Widza już kontaktuje się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na musical z propozycją zmiany na Bilet Prezent (ważny do czerwca 2021) lub zwrot.
 
Dziękujemy za wyrozumiałość i słowa wsparcia, które od Was otrzymujemy. Po raz kolejny przekonujemy się, że mamy najlepszą publiczność na świecie.
 
Inny zespół realizatorski i przestrzeń Małej Sceny pozwala na to, żeby zaplanowany na środę 21 października monodram Mariacka 5 odbył się zgodnie z planem.
 
Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie. Do zobaczenia na Cabarecie.

ℹ️ Przed wizytą w teatrze poznaj zasady bezpieczeństwa bit.ly/zasadybezpieczenstwatr 
Zmiany w godzinach pracy kasy!
od 20.10.2020 r. do odwołania kasa czynna: w godz. 14.00-20.00

oraz w dniach, w których nie odbywają się spektakle czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
tel. (+48) 32 346 19 34 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIURO PROMOCJI I OBSŁUGI WIDZA
czynne w godz. 8.30-16.00 | tel. (+48) 32 346 19 31 do 33 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - kontakt tylko telefoniczny