Informacja o funkcjonowaniu Teatru Rozrywki w Chorzowie
w okresie od 10 marca do odwołania.

ℹ️ W związku z rekomendacjami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Prezesa Rady Ministrów postanowiliśmy odwołać wszystkie wydarzenia w okresie od 10 marca do 14 kwietnia 2020 roku włącznie.

ℹ️ Pracownicy i pracownice Biura Promocji i Obsługi Widza skontaktują się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na wydarzenia we wspomnianym terminie.

ℹ️ Wszystkie osoby, które zakupiły bilety bez podawania danych kontaktowych proszone są o wysłanie wiadomości wyłącznie na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ℹ️ Ważność Biletu Prezent zostaje przedłużona do 31 grudnia 2020 roku.

ℹ️ kasa Teatru Rozrywki jest nieczynna do odwołania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego


Zwrotów dokonujemy w terminie 30 dni na podstawie maila, przesłanego na adres kasy, zawierającego:

- dane osoby posiadającej bilet,
- numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
- zdjęcie/skan biletów lub e-bilet,

- osobom, które dokonały zakupu przez system płatności internetowych Przelewy24.pl zwrot zostanie dokonany automatycznie.

- Ważność każdego BILETU PREZENT zakupionego nie wcześniej niż w październiku 2019 r. zostaje przedłużona do końca 2020 r.
  Jednocześnie informujemy, że Bilet Prezent można zwrócić 14 dni od zakupu i tylko na podstawie paragonu.

- UWAGA! Jeśli nie chcesz zwrotu za bilet - proponujemy nieodpłatnie zamienić go na BILET PREZENT. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym.
  Każdy bilet zakupiony na spektakle wystawiane po 13 kwietnia (wyłączając tytuły "Nerwica natręctw" oraz "Nie książka zdobi człowieka") będzie za zgodą widza traktowany, jak   BILET PREZENT ważny do końca 2020 r.


Zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji na stronie teatr-rozrywki.pl oraz w oficjalnych mediach społecznościowych, gdzie będziemy pisać o zmianach dotyczących repertuaru i funkcjonowania Teatru Rozrywki.- - - 

Szanowni Widzowie,
od Wiktorii i Michała z teatralnej kasy docierają do nas nas wieści, które udowadniają po raz kolejny, że Rozrywka ma najlepszych widzów na świecie
Otrzymujemy wiadomości i telefony z informacją, że postanawiacie wstrzymać zwroty za bilety w ramach wsparcia Rozrywki
To piękne, że w tak trudnych i niepewnych dla wszystkich czasach pamiętacie o nas. Dziękujemy.


W trosce o bezpieczeństwo prosimy także o weryfikowanie wszystkich informacji na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, środkach ostrożności i zalecanym postępowaniu na oficjalnej stronie Ministerstwo Zdrowiawww.gov.pl/koronawirus