fbpx
Teatr Rozrywki w Chorzowie
poszukuje pracownika do działu technicznego na stanowisko:
REALIZATOR/OPERATOR DŹWIĘKU - AKUSTYK

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe – realizator dźwięku, elektronik, informatyk;
  • znajomość obsługi profesjonalnych systemów akustycznych;
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń elektroakustycznych;
  • umiejętność lutowania przewodów;
  • znajomość oprogramowania DAW;
  • znajomość obsługi profesjonalnych konsolet fonicznych w szczególności YAMAHA CL5 i M7CL;
  • doświadczenie w realizacji nagłośnienia koncertów, spektakli lub innych wydarzeń artystycznych;
  • dobra znajomość obsługi komputera i sieci DANTE;
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV w zakresie eksploatacji – mile widziane;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji kultury lub firmie nagłośnieniowej;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu (trwający spektakl);
  • komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie i realizacja nagłośnienia FOH/MON;
  • współudział w opracowywaniu scenariusza dźwięku w spektaklach;
  • obsługa prób, przedstawień i innych imprez okolicznościowych;
  • obsługa techniczna, przeglądy i konserwacja urządzeń;
  • przygotowanie nagrań audio oraz ich edycja;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stałe wynagrodzenie podstawowe (3010 zł brutto);
  • dodatki stażowe;
  • dodatkowe wynagrodzenie za realizacje każdego spektaklu;
  • bonusy okolicznościowe (finansowe);
  • miłą atmosferę w pracy;

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.