fbpx


Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!


Przed nami krótka przerwa urlopowa, ale już teraz serdecznie zapraszamy do Teatru Rozrywki w sezonie 2023/2024!

W repertuarze nie zabraknie zarówno naszej najnowszej premiery Tootsie, jak i wielkich przebojów - Cabaret, Koty, Pinokio. Il grande musical czy Zakonnica w przebraniu.

Już na początku września będziemy mogli zanurzyć się w atmosferze Berlina, gdzie niepowtarzalny Mistrz Ceremonii w szpilkach i cekinach zdradzi Wam sekrety tego nieodgadnionego miasta. Striptiz, jazz i orgia tańca…

Wszystkich z Państwa spragnionych dobrej rozrywki zachęcamy do spotkania z Deloris van Cartier, która ponownie ukryje się w… klasztorze i wprowadzi tam niemałe zamieszanie.

Na scenę znowu podstępem, przebierając się za kobietę, będzie chciał się wkraść Michael Dorsey. Czy Dorothy Michaels - „alter ego” bohatera - to jedyna rola, którą potrafi odegrać na miarę Oskara?

Chwil refleksji będą mogli Państwo szukać zarówno podczas koncertu zaduszkowego, jak i w niezwykle onirycznym spektaklu muzycznym Piekło i raj, a dla ceniących najwyższą muzyczną jakość, tradycyjnie już polecamy koncert sylwestrowy, który z założenia ma łączyć wszystkich, bez względu na wiek – wszak wszyscy kochamy te same utwory!

Już dziś zapowiadamy prawdziwą eksplozję młodego rocka, czyli musical „School of Rock”, który wciągnie nas do świata energetycznej muzyki, buntowniczych dzieci i niekonwencjonalnego nauczyciela – nadchodzi nowa generacja rock’n’rolla.

Każdy znajdzie coś dla siebie – czekamy na każdego z Was! Na starszych i młodszych, na widzów ceniących znakomite aktorstwo, monumentalne scenografie, zapierające dech w piersiach kostiumy, muzykę na żywo i wytańczony każdy krok.

Do zobaczenia w teatrze!