fbpx

25. PRZEBOJOWA NOC SYLWESTROWA NA BIS

25. Przebojowa Noc Sylwestrowa - Na BIS

Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie. A my zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa. 

W trwającym sześć tygodni plebiscycie, spośród 240 propozycji wybrali Państwo największe „Rozrywkowe” przeboje. Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę”? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką.


scenariusz, reżyseria: Anna RatajczykŁukasz Skrzypecki
kierownictwo muzyczne: Leszek Sojka
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
scenografia: Lidia Kanclerz
kostiumy: Lidia KanclerzMagdalena Wiluś

asystent reżysera: Maciej Kulmacz
asystenci choreografa: Małgorzata MazurkiewiczDaniel Dąbrowski

oprawa muzyczna: Kamil Franczak
oprawa wizualna: Krzysztof Banasiak
produkcja: Anna RatajczykŁukasz Skrzypecki

występuje zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra Teatru Rozrywki.
Drodzy Widzowie,
niestety jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na 6, 7, 8 i 9  stycznia (czwartek-niedziela) koncerty 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa na BIS. Pozostałe koncerty odbędą się zgodnie z repertuarem.

- Zakupione bilety można wykorzystać w innym terminie lub otrzymać zwrot. Dyspozycje dotyczące biletów prosimy przesłać mailem na adres: bow@teatr-rozrywki.pl lub telefonicznie od 10 stycznia od godz. 9.00 pod nr. kasy i Biura Promocji i Obsługi Widzów.

- Osobom, które zakupiły bilety via Przelewy24, a nie poinformują nas o zmianie terminu w przeciągu 7 dni - teatr zwróci należność automatycznie.Więcej informacji dla wszystkich osób, które zakupiły bilety na wydarzenia:

- https://teatr-rozrywki.pl/13-aktualnosci/1253-zamiana-biletu-czy-zwrot-pieniedzy.html


Rezerwacje grupowe (ważne tydzień) przyjmujemy tylko drogą telefoniczną w Biurze Promocji i Obsługi Widza: tel. (+48) 32 346 19 31 do 33
w godzinach od 8.30 do 16.30.


Jednocześnie przypominamy, że w teatrze nadal obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w teatrze zasad bezpieczeństwa.