fbpx

HITY MUSICALI! KONCERT

Hity Musicali!
koncert

Światła, muzyka i magia na Waszych oczach!

Koncert "Hity Musicali” to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich fanów teatru muzycznego. W jeden wieczór publiczność będzie miała okazję zanurzyć się w świecie największych hitów musicalowych, które od dekad zachwycają widzów na całym świecie.

Musical, jako forma teatralna, ma swoje korzenie w XIX-wiecznym wodewilu i operetce. Jego złoty wiek przypada na środek XX wieku, kiedy to na Broadwayu i West Endzie pojawiły się takie dzieła jak "West Side Story", "Koty" czy "Upiór w operze". Te spektakle nie tylko zrewolucjonizowały świat teatru, ale stały się istotną częścią globalnej kultury.

Podczas koncertu "Hity Musicali" widzowie będą mieli okazję usłyszeć nie tylko legendarne utwory z takich musicali jak „Evita”, „Jekyll and Hyde”, „The Rocky Horror Show”, ale również piosenki z najbardziej znanych filmów muzycznych takich jak „Titanic”, „Bodyguard”, czy „La La Land”. „Hity musicali” to nie tylko koncert, ale również podróż przez historię tego fascynującego gatunku, pełną emocji, pasji i niezapomnianych melodii.

Koncert „Hity musicali” to coś czego nie możecie przegapić! To więcej niż koncert, to widowisko muzyczne , który pozostanie w Waszych sercach na zawsze!

produkcja: Teatr Rozrywki

występują: zespół aktorski, wokalny, baletowy Teatru Rozrywki oraz orkiestra pod dyrekcją Michała Jańczyka.

premiera: grudzień 2020 r.
Duża Scena Teatru Rozrywki
czas trwania: 130 min. z przerwą

zdjęcia: Artur Wacławek