fbpx

IWO - COŚ MI W ŚRODKU GRA

Iwo
COŚ MI W ŚRODKU GRA

koncert / premiera płyty

Nastrojowej, pogodnej muzyki nigdy za wiele. Dobrego wokalu tym bardziej. O kunszcie instrumentalnym wspominać już nie trzeba. Polecam IWO – Gabriel Wyględacz Radio ZW.

Na koncercie zabrzmi 15 autorskich utworów z płyty Iwo – Coś mi w środku gra, które w umiejętny sposób łączą rockowy pazur znany z dokonań takich zespołów jak Roxette czy Bajm, z refleksyjnymi tekstami i wrażliwością kobiecego świata. To połączenie szacunku dla tradycji polskiej piosenki z współczesnymi środkami wyrazu.

Iwo (Iwona Karbowska) – wokalistka i autorka piosenek, zdobyła nagrody w wielu ogólnopolskich konkursach piosenki poetyckiej (najważniejsze z nich to: Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie; FAMA we Wrocławiu; BAZUNA w Sopocie; OKR z Finałem we Włocławku). Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów piosenki, gdzie otrzymała nagrody również jako autorka. Z łatwością porusza się w wielu stylistykach od jazzu poprzez piosenkę, aż po arie operowe. Jej odwaga i muzyczna zuchwałość nie mają granic. Tuż po awangardowym operowo-jazzowym duecie (Wiersze na operę i perkusję) odsłania swoje drugie oblicze, ukazując siebie, jako autorkę tekstów i muzyki. Jej utwory łączą szacunek dla tradycji polskiej piosenki z współczesnymi środkami wyrazu.


Skład zespołu:

IWO – wokal, kompozycje, gitara 12 strunowa
Michał Karbowski – gitary, aranżacje
Maciej Kitajewski – bas
Bartłomiej Plewka
– perkusja

premiera: 1 marca 2020 r.
premiera płyty: 25 października 2021 r.

czas trwania: 80 minut bez przerwy

O dostępne zniżki zapytaj w kasie lub podczas rozmowy telefonicznej.
IWO - Odejdę dziś czy jutro - https://www.youtube.com/watch?v=R7o58aFWajo
Płyta tygodnia w Radiu ZW - https://www.radiozw.com.pl/iwo-cos-mi-w-srodku-gra/youtube: Iwo Music   |   facebook:  Iwomusic   |   iwomusic.pl