fbpx

KONCERT - LESZCZE


LESZCZE| GraNaTy

koncert "20 przebojów na 20-lecie Leszczy"

Zapraszamy na wyjątkową trasę koncertową!

Na koncertach usłyszymy specjalnie przygotowane wersje polskich przebojów, starannie wyselekcjonowanych przez zespół. Zabrzmią klasyki - “Jesteśmy na wczasach”, “Gdzie się podziały tamte prywatki” czy “Autostop” oraz wiele innych! Nie zabraknie największych przebojów Leszczy - “Kombinuj Dziewczyno”, “Ta Dziewczyna” czy “Tak się Bawi Nasza Klasa”.

Leszcze grają w 100% na żywo! Poczucie humoru, świetny kontakt z publicznością lidera Leszczy - Macieja Miecznikowskiego oraz dansingowe rytmy i żywiołowa energia muzyków - to miks gwarantujący świetną zabawę i rozrywkę na najwyższym poziomie!

ZAPRASZAMY NA KONCERTY!

Leszcze powstały jako muzyczny żart dwóch rekinów trójmiejskiego undergroundu - Maćka Łyszkiewicza (autora większościleszczowych tekstów i muzyki, twórcy zespołów No Limits i Łyczacza) i Maćka Bednarka. Pierwszy album zespołu wydany w 2000 roku, na którym występowało wielu wokalistów, to sentymentalna wariacja „Wolne Miasto Dancing”. Ludzie pokochali taneczne rytmy, a żartami z kiczowatej konwencji zachwycili się też krytycy, porównując formację do Buena Vista Social Club. Leszcze za piosenkę „Ta dziewczyna” otrzymały Nagrodę Dziennikarzy na opolskim festiwalu w 2002 r. Po 6 latach zespół wygrał ten festiwal i dostał Nagrodę Publiczności za utwór „Tak się Bawi Nasza Klasa”. Leszcze wydały 5 płyt oraz zagrały ponad 1000 koncertów na żywo! 


Zobacz pozostałe wydarzenia, w trakcie których Rozrywka GraNaTy