fbpx

FRANKY | #LUBIECIE

FRANKY | #lubiecie

#lubiecie - to tytuł nadchodzącego albumu, będącego najnowszą muzyczną propozycją, z którą jako solista, pod pseudonimem FRANKY, debiutuje Kamil Franczak - związany z chorzowską sceną wokalista, aktor i songwriter. Premierowy materiał to zbiór autorskich kompozycji i tekstów, który razem z wokalistą przygotował i wyprodukował Daniel Cebula-Orynicz - wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny, pedagog. Choć debiutanckie wydawnictwo długogrające ukaże się w całości dopiero na początku przyszłego roku, w Noc Teatrów Metropolii, premierowo, na deskach małej sceny Teatru Rozrywki, zabrzmi jego koncertowa odsłona. Widzowie wezmą również udział w pokazie teledysku do pierwszego singla artysty pt. „Góra”.

Intrygujący electro-pop, z elementami funky, soulu, r’n’b i rapu, zapewni klubową atmosferę, a na rasowy vocal act młodego pokolenia, w towarzystwie swoich muzyków, zabierze słuchaczy FRANKY.

WYSTĘPUJĄ:
FRANKY – vocal
Daniel Cebula-Orynicz – bass, instr. klawiszowe, vocal
Dawid Makosz – instrumenty klawiszowe, loopy
Mateusz Sołtysik – reżyseria dźwięku

Czas trwania: ok. 60 minut
Bilety w wyjątkowej cenie 30 zł zamiast 69 złOrganizatorem Nocy Teatrów Metropolii jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia