fbpx

25. PRZEBOJOWA NOC SYLWESTROWA 2021/2022

25. Przebojowa Noc Sylwestrowa

Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie. A my zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa. 

W trwającym sześć tygodni plebiscycie, spośród 240 propozycji wybrali Państwo największe „Rozrywkowe” przeboje. Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę”? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką.

Ze względu na sytuację epidemiczną produkcja 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej została przeniesiona na 2021 rok.

Będzie radośnie, kolorowo i szampańsko! Zapraszamy!

scenariusz, reżyseria: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki
kierownictwo muzyczne: Leszek Sojka
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
scenografia: Lidia Kanclerz
kostiumy: Lidia Kanclerz, Magdalena Wiluś

asystent reżysera: Maciej Kulmacz
asystenci choreografa: Małgorzata MazurkiewiczDaniel Dąbrowski

oprawa muzyczna: Kamil Franczak
oprawa wizualna: Krzysztof Banasiak
produkcja: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki

występuje zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra Teatru Rozrywki.


bilety dostępne w cenach:

na parterze: 460 zł i 440 zł
w lożach i na balkonie środkowym: 380 zł
na balkonach bocznych: 310 zł


UWAGA!
Frekwencja na wydarzeniu przekracza 50%. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do teatru lub posiadają aktualny negatywny test, (nie dotyczy to osób poniżej 12 roku życia). W przypadku niemożliwości wylegitymowania się dowodem pełnego zaszczepienia lub negatywnym testem osoba taka nie będzie wpuszczona na widownię, zaś teatr nie będzie zwracał kosztów zakupu biletu.