fbpx

VALENTINE SWING

wydarzenie gościnne

VALENTINE SWING
Love & Dance
wieczór z KC Nwokoye

Serdecznie zapraszamy na romantyczne i eleganckie, tematyczne show KC Nwokoye i jego zespołu, przygotowane specjalnie na okazję „Dnia Zakochanych” .

„Valentine Swing” to magiczny koncert wypełniony pozytywną energią, romantycznymi klasykami i radosnymi melodiami, przywodzącymi na myśl nasze ulubione piosenki miłosne takich sław jak Nat King Cole, Frank Sinatra, Marvin Gaye, Sade, Michael Buble i Andy Williams. „Valentine Swing” to koncert celebrujący zakochanych, pary i intymność w wyjątkowej atmosferze żywej, urzekającej muzyki, miłości i szczęścia.

W 2014 roku KC Nwokoye wspólnie ze swoim zespołem zapoczątkował „Valentine Swing” jako sposób na celebrowanie, miłości i szczęścia zarówno dla zakochanych, jak i singli, którzy szukają miłości. Koncert z roku na rok stał się ważnym wydarzeniem dla bardzo wielu ludzi na Śląsku i częścią walentynkowej tradycji. Miejsce, w którym możesz zachwycić swoją nową miłość, zaskoczyć partnera romantycznym wieczorem, pokazać swojej żonie, że na pewno nadal potrafisz być romantyczny oraz idealne miejsce do świętowania z najlepszymi przyjaciółmi, których kochasz. Koncert pokocha każdy, kto chce spędzić magiczny wieczór w sali pełnej pozytywnej energii. KC Nwokoye ze swoim zespołem jest zawsze pełen entuzjazmu, aby dać publiczności kolejny spektakularny i niezapomniany koncert walentynkowy wypełniony swingiem, miłością, świętowaniem i radością!
KC Nwokoye to nigeryjski kompozytor, artysta i autor tekstów mieszkający w Polsce. Jego muzyka jest dynamiczna i oryginalna, z energetycznym, uduchowionym i radosnym posmakiem muzycznym inspirowanym legendami takimi jak: Nat King Cole, Michael Buble, Frank Sinatra, Sade, Gregory Porter, Marvin Gaye i inni. Jako wykonawca KC zachwyca publiczność znanymi melodiami i wykonuje każdą piosenkę w świeży i intrygujący sposób. Jego koncerty są pełne serca, pięknych piosenek, tańca, świętowania i radosnych przeżyć, które tworzą magiczną atmosferę. Płynnie łączy swingową muzykę z innymi stylami, tworząc fascynującą kombinację zajmującej i chwytliwej muzyki, przy której może się bawić każdy. Zawsze gra ze znakomitymi i utalentowanymi muzykami.

KC jest autorem 100 oryginalnych kompozycji, wydał trzy albumy: CELEBRATE (2018), SHINE (2015) i Matters of the Heart (2010), które zyskały szerokie uznanie. Nowy album "Celebrate" jest dostępny we wszystkich sklepach EMPIK.