fbpx

WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI / GRANATY

Mateusz Trembaczowski
Warsztaty teatralne dla dzieci 
Rozrywka GraNaTy

Podczas warsztatów młodzi aktorzy przygotują najprawdziwszy spektakl, który na zakończenie zajęć wystawią na profesjonalnej scenie Teatru Rozrywki dla swoich najbliższych!

Uczestnicy warsztatów mają być głównymi twórcami – „inscenizatorami” wspólnie stworzonego spektaklu na kanwie proponowanego tekstu.
Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi formami teatralnymi. Dialogowanie, elementy tańca, zabawa rytmem i wiele innych - zapraszamy na wspólną teatralną przygodę!

Prowadzący Mateusz Trembaczowski - to człowiek, który kocha sztukę, ceni indywidualność, posiada wiedzę pedagogiczną, a swoją pasją, zaangażowaniem i energią chce się z Wami podzielić: Mam nadzieję, że każdy poczuje się tu swobodnie, przyjaźnie i znajdzie coś dla siebie.

W cenie warsztatów zdrowy poczęstunek w przerwie oraz bezalkoholowy szampan na premierowym bankiecie :)

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

Wydarzenie odbywa się w ramach letniego festiwalu Rozrywka GraNaTy.
 Festiwal Rozrywka GraNaTy to nasza wakacyjna propozycja nieoczywistych wydarzeń artystycznych dla każdego! Rozrywka GraNaTy to spektakle, koncerty, warsztaty i spotkania, które oprócz doskonałej rozrywki, zapraszają także do chwili refleksji i skrócenia dystansu między często nieprzystępnym światem sztuki a odbiorcami. Bądźcie z nami od 4 do 11 lipca. Oczywiście w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Zobacz inne wydarzenia w ramach festiwalu: https://teatr-rozrywki.pl/repertuar.html?date=2022-07