fbpx

BONNIE&CLYDE

Teatr Muzyczny ADRIA
BONNIE&CLYDE
spektakl gościnny

Drodzy Widzowie. Niestety z przyczyn niezależnych od Teatru Rozrywki jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl "Bonnie&Clyde". Zespół Biura Promocji i Obsługi Widzów skontaktuje się ze wszystkimi osobami, które zarezerwowały bądź kupiły bilet.
_______________________________________________________________________________

Nieustraszona, bezwstydna i pociągająca, nominowana do najważniejszych nagród Tony musical Bonnie&Clyde z napisaną muzyką legendarnego Franka Wildhorna (Jekyll And Hyde, Civil War, Dracula).

Będzie można usłyszeć piękne piosenki takie jak „How Bout a Dance”, „When I Drive”, „This World Will Remember Us”, „What Was Good Enough For You” oraz wiele innych wspaniałych utworów. Musical „Bonnie&Clyde” to porywająca, elektryzująca opowieść o wielkiej miłości, przygodzie i zbrodni najbardziej znanych kochanków Ameryki. Musical oparty jest na prawdziwej historii pary Bonnie i Clyde. To musical z piękną i niebanalną ścieżką dźwiękową łączący muzykę bluesową, gospel, rockabilly i wiele innych. Wszystkie piosenki przetłumaczone są na język polski.

Na scenie pojawi się ponad 20 artystów. Piękne stroje nawiązujące do lat 20-30, fantastyczne wokale męskie oraz żeńskie, pięknie napisana muzyka, klimatyczne światła oraz wspaniała scenografia. To wszystko sprawi, że to wydarzenie zostanie w pamięci na długi czas.

reżyseria i choreografia – Kacper Wojcieszek
tłumaczenie scenariusza – Maciej Karwowski, Marcin Karwowski
tłumaczenie piosenek – Diana Gliniecka, Dorota Kozielska, Magdalena Łoś-Wojcieszek
scenografia – Maciej Rutkowski
kostiumy – Magdalena Łoś-Wojcieszek, Renata Mordzanowska
realizator dźwięku – Paweł Skoczyk
realizator światła – Alicja Brożyna
przygotowanie wokalne – Dorota Helbik-Słobodzian

OBSADA:
BONNIE PARKER – Aleksandra Daukszewicz
CLYDE BARROW – Łukasz Walczak / Ringo Todorovič
BLANCHE BARROW – Magdalena Łoś-Wojcieszek
BUCK BARROW – Filip Łach
TED HINTON – Paweł Nowicki
PASTOR – Piotr Kowacz
SZERYF SCHMID – Andrzej Krysiak
MŁODA BONNIE PARKER – Patrycja Nykiel
MŁODY CLYDE BARROW – Tadeusz Lesińs

czas trwania spektaklu: 2h 20 minut z przerwą

Chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać do organizatora: ryszardszuster@interia.plOrganizatorem wydarzenia jest Ryszard Szuster RS IMPRESARIAT