fbpx

GOLDEN HITS OF THE 80S SYMFONICZNIE

Golden Hits of - największe przeboje lat 70’ i 80’ Symfonicznie!
Grand Royal Orchestra & Soliści
koncert gościnny

Zapraszamy Państwa na muzyczne wydarzenie, które przeniesie Was w magiczny świat lat 70’ i 80’. To koncert, który zagra na strunach Państwa duszy, przywracając niezapomniane przeboje tamtych dekad do życia w nowy, symfoniczny sposób. 

Przygotujcie się na muzyczną podróż pełną emocji, wspomnień i doskonałej rozrywki! 

Na scenie zabrzmią największe hity artystów, którzy definiowali ówczesną muzykę i nadal zachwycają słuchaczy na całym świecie. Soliści o niezrównanym talencie oraz Grand Royal Orchestra połączą siły, by dostarczyć Państwu niezapomniane wrażenia muzyczne. W programie tego wyjątkowego koncertu usłyszymy legendarne utwory takich wykonawców jak Abba, Queen, Tina Turner, Elton John czy Michael Jackson. Wszystkie utwory będą prezentowane w nowych, symfonicznych aranżacjach, nadając im jeszcze bardziej epicki charakter. 

Grand Royal Orchestra to zespół muzyków o niekwestionowanym wyjątkowym talencie, których instrumenty smyczkowe, dęte i perkusyjne, razem z solistami sprawią, że każdy dźwięk będzie brzmiał jak nigdy dotąd. Wspaniała oprawa wizualna oraz doskonała akustyka zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne i wizualne. "Golden Hits of - największe przeboje lat 70’ i 80’" to wyjątkowy wieczór, który połączy pokolenia w miłości do klasyki lat 70’ i 80’. Muzyka tamtych czasów jest wieczna, a jej piękno zostanie docenione na nowo dzięki temu koncertowi. 

Nie przegap okazji, by doświadczyć magii tych złotych przebojów w zupełnie nowym świetle. To wydarzenie muzyczne, które pozostawi Cię ze wzruszeniem i uśmiechem na twarzy, gotowego na więcej!Czas trwania: 2 godziny z jedną przerwą

Chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać do organizatora: mati031101@interia.pl