fbpx

CINEMA PARADISO - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE SREBRNEGO EKRANU

CINEMA PARADISO - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE SREBRNEGO EKRANU
wydarzenie gościnne

Zapraszamy Państwa na niezapomniane muzyczne doświadczenie, które przeniesie Was w magiczny świat filmu podczas koncertu "Cinema Paradiso".
Wydarzeniu towarzyszyć będzie Lumina Symphony Orchestra oraz wspaniali Soliści.

Ta wspaniała orkiestra, wraz z wyjątkowymi solistami, zabierze Was w podróż przez największe przeboje srebrnego ekranu. Pod skrzydłami Lumina Symphony Orchestra odkryjemy magię muzyki filmowej, która towarzyszyła najbardziej ikonicznym momentom kinematografii od nostalgicznych dźwięków klasyki po nowoczesne melodie, koncert "Cinema Paradiso" zanurzy nas w bogactwo emocji, jakie oferuje muzyka filmowa.

Słynne kompozycje, które stały się nieodłączną częścią filmowego dziedzictwa, ożyją na scenie w wykonaniu utalentowanych solistów, nadając tym klasycznym utworom nowe życie. Pod batutą dyrygenta Leszka Sojki, Lumina Symphony Orchestra stworzy niezapomniany spektakl dźwięków, w którym spotkacie się z największymi przebojami srebrnego ekranu. "Cinema Paradiso" to nie tylko koncert, to podróż przez emocje, wspomnienia i magię filmu, którą z pewnością poczujecie w sercach. Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować potęgę muzyki filmowej i oddać hołd największym kompozycjom wszech czasów, które na zawsze zapisały się w historii kina. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. 

Wystąpią:
Kamil Franczak  
Weronika Skalska  
Marcin Pomykała


Czas trwania: 2 godziny z przerwą

Chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać do organizatora: mati031101@interia.pl

 

SPONSORZY I PARTNERZY: