fbpx

MAŁGORZATA REGENT (gościnnie)

Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W spektaklu dyplomowym Niech no tylko zakwitną jabłonie zagrała Kokotę Mimi. W latach 2004-10 związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie można ją było oglądać m.in. w roli Beatrycze w musicalu Francesco, Sereny Catz i Carmen w Fame i więźniarki June w Chicago. Grała również w musicalach: Footloose, Kiss me Kate, My Fair Lady, Spamalot, Skrzypek na dachu, Piękna i Bestia oraz Dracula. Brała udział w zagranicznych trasach spektaklu Kiss me Kate oraz Chess. Zagrała w przedstawieniu Zorba na Scenie Letniej Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni.
Współpracuje również z warszawskim Teatrem Muzycznym ROMA. W Deszczowej piosence zagrała Zeldę, a w musicalu Mamma Mia otrzymała rolę Ali. Na Novej Scenie zainicjowała koncerty kolęd i pastorałek „Świąteczny cud”. W Teatrze Rampa na Targówku, w spektaklu Kobiety na skraju załamania nerwowego zagrała Pepę.
Występowała w programach telewizyjnych i serialach,m.in. „Na Wspólnej”, „Klan”, „Sąsiedzi”, „Dla ciebie i ognia”, „Korona królów”. Pracuje też jako lektorka audiobooków.
W Teatrze Rozrywki gra Sally Bowles w musicalu Cabaret J. Masteroffa, J. Kandera i F. Ebba.

Foto: Artur Wacławek

Spektakle