fbpx

NADIA WIECZOREK - PIECUCH obsada dziecięca

Uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie oraz Szkoły Muzycznej I st im. F. Chopina w klasie wiolonczeli Joanny Majcherczyk. Uczy się także gry na fortepianie.
Jej największą pasją jest śpiew, występowała w chórkach w teledysku Czesława Mozila. Od kilku lat z sukcesem bierze udział w regionalnych i ogólnopolskich konkursach wokalnych (I miejsce w XV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zator 2024, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd „Dla Ciebie Narodzony”, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenek o Miłości BCK Bytom 2023 i 2024 , III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Muzyczne Talenty 2023/24).
Śpiew doskonali w MOPT w Dąbrowie Górniczej pod kierunkiem pana Dariusza Szwedy oraz w Klubie Kiepury w Sosnowcu. Od czterech lat śpiewa w chórze dziecięcym PSM w Będzinie.
Jako 5 latka zadebiutowała w Dziecięco-Młodzieżowym Zespole Wokalno-Aktorskim „Protalent” w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Brała udział m.in. w spektaklach „Śpiąca Królewna” , „Calineczka” oraz „ Tajemniczy Ogród”.

W latach 2017-2023 tańczyła w Klubie Tańca „Akcent w Będzinie” oraz Studiu Baletowym H.Kamińskiej przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Występowała w wielu pokazach tanecznych i baletowych. Uwielbia tworzyć własną choreografię. Zgłębia różne techniki taneczne np. „pole-dance” i „taniec na szarfach” w Studio Dance 4U.

Kontynuuje taneczno-aktorską tradycję rodzinną.

Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów plastycznych. Uczęszcza do MOPT w Dąbrowie Górniczej na zajęcia z tkaniny artystycznej. W przyszłości chciałaby zostać architektem wnętrz.

Jest wolontariuszką i angażuje się w działania charytatywne fundacji PRO SALUTE oraz WOŚP. Bierze udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym UNESCO.

Lubi sport a szczególnie jazdę na nartach i łyżwach oraz pływanie.

W Teatrze Rozrywki zagra w obsadzie dziecięcej musicalu "School of Rock"


Foto: Artur Wacławek