fbpx

FILIP ROBAK obsada dziecięca

Filip uczy się śpiewu od szóstego roku życia. Jest uczniem sosnowieckiej szkoły podstawowej Akademia Młodych a także szkoły muzycznej im. M. Karłowicza w Katowicach w klasie fortepianu.
Odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych i utworach. Uwielbia improwizować przy akompaniamencie. Śpiewu uczy się pod kierunkiem Adrianny Noszczyk w Studiu Artystycznym Banda Rabanda w Chorzowie,
a także muzykuje z Panem Dariuszem Szwedą w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.
Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów na ogólnopolskich konkursach wokalnych i występów na dużych scenach. Jest finalistą Szansy na sukces Eurowizja Junior 2023, uczestnik VI Edycji The Voice Kids.
W latach 2021 - 2024 wziął udział w ponad 90 konkursach o charakterze lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym,  których był laureatem, zdobywając miejsca na podium oraz nagrody główne Grand Prix.
W sierpniu 2023 roku,  Filip wydał swój pierwszy własny singiel SZCZYT, z którym wystąpił w Pytaniu na śniadanie i Teleexpressie.
Poza śpiewem, w wolnym czasie rysuje, koloruje, pisze własne teksty piosenek, tworzy stylizacje modowe i tańczy hip-hop.

W Teatrze Rozrywki zagra Lawrenca w musicalu "School of Rock".

Foto: Artur Wacławek

Spektakle