fbpx


Drodzy widzowie,

ze względu na sytuację epidemiologiczną przygotowaliśmy kilka prostych zasad, dzięki którym wszyscy będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Zachęcamy do krótkiej lektury.

Przed wejściem na widownie zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia (przygotowanego na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia). Oświadczenie możesz również wydrukować, wypełnić w domu i przynieść do teatru. 

Plik z oświadczeniem do pobrania - tutaj - 

Od 1 do 17 grudnia na widowni Teatru Rozrywki może zostać zajętych 50% miejsc.
Jednak, w przypadku, kiedy frekwencja na widowni przekroczy 50% zajętych miejsc, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do teatru lub posiadają aktualny negatywny test, (nie dotyczy to osób poniżej 12 roku życia). W przypadku niemożliwości wylegitymowania się dowodem pełnego zaszczepienia lub negatywnym testem osoba taka nie będzie wpuszczona na widownię, zaś teatr nie będzie zwracał kosztów zakupu biletu.

  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osobom wspólnie zamieszkującym lub gospodarującym;
  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
  • do limitu 50% nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19, posiadających negatywny test na COVID-19, oraz ozdrowieńców (te osoby mogą również zajmować miejsca obok siebie).

Jednocześnie przypominamy, że w teatrze nadal obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w teatrze zasad bezpieczeństwa. 
Zasady przebywania w Teatrze Rozrywki


zegarwww-bez-napisu


Warto być wcześniej
Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kolejek. W naszej kasie może przebywać maksymalnie 5 osób. W foyer teatru znajdą Państwo krótkie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy wypełnić przed wejściem do teatru. Zachęcamy także do płatności bezgotówkowych.


dloniewww-bez-napisu


Przed wejściem zdezynfekuj dłonie 
Pamiętaj o obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Skorzystaj z bezdotykowych punktów dezynfekcyjnych znajdujących się w foyer teatru.dystanswww-bez-napisu


Zachowaj bezpieczną odległość
W foyer teatru i na widowni zachowaj dystans społeczny. Nasza widownia została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku pytań dotyczących miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu z bileterami lub Biurem Promocji i Obsługi Widza.

 maseczkawww-bez-napisuPamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa
Przed wejściem do teatru zakryj usta i nos. Zostań w maseczce będąc w foyer i na widowni. Jeżeli nie zabrałeś maseczki, możesz zakupić ją w kasie teatru.


Uprzejmie prosimy Widzów o nienagrywanie i niefotografowanie spektakli oraz koncertów żadnym z urządzeń rejestrujących. Jest to możliwe tylko podczas ukłonów po zakończeniu wydarzenia.
Widzowie, którzy nie będą reagować na prośby bileterów o zaprzestanie rejestracji zostaną obciążeni kosztami przerwania/zakończenia wydarzenia. 

Proszę pamiętać, że światło z telefonów przeszkadza Twoim sąsiadom na widowni. Również artysta, który gości na naszej scenie może z tego powodu przerwać koncert. Ponadto nasze spektakle chronione są zapisami licencyjnymi, które zabraniają rejestracji prezentowanych spektakli. 


Pamiętaj, że przestrzegając zasad przebywania w miejscach publicznych, dbasz o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych
Pod linkiem znajdziesz REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW
Dziękujemy i do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.