fbpx

Drodzy widzowie,

ze względu na sytuację epidemiologiczną przygotowaliśmy kilka prostych zasad, dzięki którym wszyscy będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Zachęcamy do krótkiej lektury.

Przed wejściem na widownie zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia (przygotowanego na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia). Oświadczenie możesz również wydrukować, wypełnić w domu i przynieść do teatru. 

Plik z oświadczeniem do pobrania - tutaj - 

Od 26 czerwca na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów na widowni Teatru Rozrywki może zostać zajętych 75% miejsc. Miejsca parzyste na widowni dedykowane są głównie:

  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osobom wspólnie zamieszkującym lub gospodarującym;
  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia, 
  • do limitu 75% nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 (te osoby mogą również zajmować miejsca obok siebie).

UWAGA!
W przypadku, kiedy frekwencja na widowni przekroczy 75% zajętych miejsc, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do teatru. W przypadku niemożliwości wylegitymowania się dowodem pełnego zaszczepienia. osoba taka nie będzie wpuszczona na widownię, zaś teatr nie będzie zwracał kosztów zakupu biletu.

Jednocześnie przypominamy, że w teatrze nadal obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w teatrze zasad bezpieczeństwa. 

Zasady przebywania w Teatrze Rozrywki


zegarwww-bez-napisu


Warto być wcześniej
Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kolejek. W naszej kasie może przebywać maksymalnie 5 osób. W foyer teatru znajdą Państwo krótkie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy wypełnić przed wejściem do teatru. Zachęcamy także do płatności bezgotówkowych.


dloniewww-bez-napisu


Przed wejściem zdezynfekuj dłonie 
Pamiętaj o obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Skorzystaj z bezdotykowych punktów dezynfekcyjnych znajdujących się w foyer teatru.dystanswww-bez-napisu


Zachowaj bezpieczną odległość
W foyer teatru i na widowni zachowaj dystans społeczny. Nasza widownia została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku pytań dotyczących miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu z bileterami lub Biurem Promocji i Obsługi Widza.

 maseczkawww-bez-napisuPamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa
Przed wejściem do teatru zakryj usta i nos. Zostań w maseczce będąc w foyer i na widowni. Jeżeli nie zabrałeś maseczki, możesz zakupić ją w kasie teatru.


Uprzejmie prosimy Widzów o nienagrywanie i niefotografowanie spektakli oraz koncertów żadnym z urządzeń rejestrujących. Jest to możliwe tylko podczas ukłonów po zakończeniu wydarzenia.
Widzowie, którzy nie będą reagować na prośby bileterów o zaprzestanie rejestracji zostaną obciążeni kosztami przerwania/zakończenia wydarzenia. 

Proszę pamiętać, że światło z telefonów przeszkadza Twoim sąsiadom na widowni. Również artysta, który gości na naszej scenie może z tego powodu przerwać koncert. Ponadto nasze spektakle chronione są zapisami licencyjnymi, które zabraniają rejestracji prezentowanych spektakli. 


Pamiętaj, że przestrzegając zasad przebywania w miejscach publicznych, dbasz o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych
Pod linkiem znajdziesz REGULAMIN REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW
Dziękujemy i do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.