fbpxWspólnie z LOFTescape Room przygotowaliśmy dla Was teatralny Escape Room w Chorzowie! W pokoju pełnym zagadek i wyzwań będziecie mogli odnaleźć rekwizyty pochodzące z naszych spektakli, kostiumy, a nawet... sami zobaczycie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak sobie poradzicie z teatralnymi wyzwaniami, które przygotował dla Was LOFTescape Room.

ℹ️ Wizytę w pokoju "ALE SZTUKA!" możecie rezerwować codziennie od 10:00 do 22:00 dzwoniąc do LOFTescape Room w Chorzowie 👉 579 272 229 lub na www.loftescaperoom.pl

ℹ️ Dla tych, którzy dokonają rezerwacji od czwartku (17.06) do niedzieli (20.06) wejście do dowolnego pokoju w specjalnej cenie 100 zł! (rezerwując przez stronę internetową wpiszcie w polu "uwagi" hasło: TEATR ROZRYWKI.

ℹ️ Dla pierwszej osoby, jako pierwsza zadzwoni w czwartek (17.06) tuż po godzinie 11.00 zdobędzie darmowe wejście do pokoju "ALE SZTUKA!"

ℹ️ Teatr Rozrywki nie prowadzi rezerwacji na wizyty w pokoju.

W profesjonalnym świecie artystów teatralnych istnieje najbardziej pożądana nagroda, którą otrzymuje się za najlepszą sztukę. Legenda głosi, że prestiżowa statuetka Podwójnej Twarzy przynosi szczęście artystom i dyrekcji teatru. Dlatego też każda scena marzy, by stać się jej posiadaczem. Jednak od lat nagroda przyznawana jest temu samemu teatrowi. Nie wszystkim się to podoba. I tu zaczyna się prawdziwa sztuka!

ℹ️ Kontakt z LOFT Escape Room
tel. 579272229
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.loftescaperoom.pl
ul. Wolności 93
41-500 Chorzów