fbpx

W ramach obchodzonego 1 października Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, zwanym też Światowym Dniem Seniora przygotowaliśmy dla was przechadzkę po zakamarkach Teatru Rozrywki. Odkryjemy przed seniorami kulisy teatru, a przewodnik pokaże miejsca na co dzień niedostępne dla widzów. Jakie tajemnice kryje zaplecze sceny? Jakie to uczucie stanąć na Dużej Scenie Teatru Rozrywki? Jakie sekrety skrywają miejsca niedostępne dla widzów? Czy istnieją pytania dotyczące kulis teatru, które Was nurtują? To najlepsza okazja, aby je zadać i zagłębić się w życie kulturalne od kulis.

Przechadzka po teatrze rozpoczyna się w foyer Teatru Rozrywki. Trasa prowadzić będzie uczestników przez Dużą Scenę, magazyn scenografii, magazyn rekwizytów, magazyn kostiumów oraz garderobę Małej Sceny.  
W towarzystwie przewodnika seniorzy przemierzać będą najważniejszymi miejscami w Teatrze Rozrywki, będą mogli zapoznać się z różnymi stanowiskami pracy i związanymi z nimi zadaniami osób pracujących w teatrze.

Dla kogo?
Seniorzy

Za ile?
Wstęp wolny

W jaki sposób?
Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 32 346 19 31-34 oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kiedy?
29 września, godz. 16:00
30 września, godz. 16:00
1 października, godz. 15:00

Gdzie?
Miejsce rozpoczęcia: kasa Teatru Rozrywki.

Czas zwiedzania?
Około 60 - 75 min.

Maksymalna ilość osób w jednej grupie
20 osób

Wydarzenie organizowane w ramach akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego.

W czasie pobytu w teatrze obowiązuje zakaz spożywania posiłków. Zdjęcia można wykonywać podczas całego oprowadzania (o ewentualnych zmianach będzie informował przewodnik).