fbpx

Rock'n'rollowa rewolucja: zbudujmy wspólnie dom!

Włącz się z nami do prawdziwej rewolucji i pokaż jaką siłę niesie ze sobą rock’n’roll – pomóż w budowie mieszkań wspomaganych i treningowych dla podopiecznych Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Spektakl „School of Rock” pokazuje radość, determinację i wolę spełniania marzeń, wykorzystajmy więc wspólny potencjał, energię i entuzjazm, by dać możliwość stworzenia własnej przestrzeni podopiecznym Stowarzyszenia. Pomimo swoich ograniczeń są TACY SAMI w swych pragnieniach, marzeniach, dążeniach do wyznaczonych sobie celów, jak pozostała część społeczeństwa. Własny kąt, funkcjonowanie w społeczeństwie, równość i możliwość bycia sobą to coś, na co zasługuje każdy z nas.

Stowarzyszenie zamierza nazwać ośrodek „Niepełnosprawny u Siebie” i chce, aby osoby w nim zamieszkałe czuły się jak u siebie – w domu. Mieszkania treningowe mają powstać, aby osoby z niepełnosprawnością mogły nauczyć się, jak prowadzić gospodarstwo domowe, spędzać czas wolny, a także samodzielnie dbać o zdrowie i finanse. Kolejnym założeniem, jakie zaplanowano do realizacji w NuS to opieka wytchnieniowa, której istotą będzie zapewnienie opieki osobie niesamodzielnej, dzięki czemu jej opiekun będzie mógł odpocząć od codziennych obowiązków i załatwić swoje inne sprawy.

Jeśli chcesz przekazać 1,5% podatku na szczytny cel: KRS 0000019510

Jeśli chcesz przekazać darowiznę - numer konta Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej:

48 1020 2368 0000 2602 0021 9980

w tytule przelewu należy wpisać: NIEPEŁNOSPRAWNI U SIEBIE – NUS

Niech ta zbiórka będzie premierą dla wszystkich, nawet najmniejszy wkład może przyczynić się do wielkich zmian!

czarno biały logotyp Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej