fbpx


Szukamy młodych, energicznych tancerzy (mężczyzn!).

Chętnie na ETAT! 
Niekoniecznie po szkole baletowej!

Jeśli masz w sobie to "coś" – przychodź do nas.
Gwarantujemy pasjonującą pracę w świetnym zespole!
Bądź z nami w musicalu!

Przyślij swoje cv ze zdjęciem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. JAK NAJSZYBCIEJ. 

KONIECZNIE załącz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - przez Teatr Rozrywki z siedzibą w Chorzowie, ul. Marii Konopnickiej 1 (kod pocztowy: 41-500), tel.: 32 46 19 31, w celu realizacji procesu rekrutacji.


KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO), informujemy że:
1) Administratorem danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych jest Teatr Rozrywki z siedzibą w Chorzowie, ul. Marii Konopnickiej 1 (kod pocztowy: 41-500), tel.: 32 346 19 31;
2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Teatrze Rozrywki możliwy jest pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji – w tym kontaktu z Panią/Panem na podstawie:
a) Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - w przypadku danych podanych przez Pana w zakresie szerszym niż wymagane przez Kodeks Pracy,;
b) Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. z uwagi na fakt przetwarzania danych niezbędnych do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze wynikającego z Art. 221 Kodeksu Pracy.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz zewnętrzne podmioty świadczące usługi na rzecz administratora zaangażowane w proces rekrutacji.
5) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą do momentu zakończenia procesu rekrutacji.
6) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, oraz prawo do przenoszenia danych w przypadkach określonych w przepisach RODO.
7) W przypadku określonym w pkt 3 lit. a powyżej, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9) Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu Pracy jest wymogiem prawnym, zaś w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez Administratora może skutkować brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.