fbpx

Spotkanie przy fortepianie
dialog, muzyka, poznanie

Doskonale wiemy, że możliwość dyskusji, zadania pytań i otwarty dialog to coś, na co widzowie czekają, dlatego, zapraszamy Was na nowy cykl „Spotkanie przy fortepianie”, gdzie w mniej formalnej atmosferze będziecie mieli wyjątkową okazję rozmowy, zadawania pytań swoim ulubionym artystom, zagłębiając się w ich życie prywatne, marzenia, plany i refleksje, które pulsują niczym melodia życia, pełna niuansów, dynamicznych zwrotów akcji i delikatnych, emocjonalnych nut.

W niezwykłej przestrzeni Małej Sceny granice pomiędzy sceną a widownią zaczną się zacierać, rozkwitając w ciepły i inspirujący dialog. Rozmowy w lekkiej formie poprowadzi dla was Marianna Dufek, razem przeniesiemy się w miejsce, gdzie muzyka fortepianu oddaje wibracje życia, a rozmowy stają się mostem, łączącym różne światy i doświadczenia.

Pomiędzy rozmowami, nasi goście wykonają bliskie swemu sercu utwory komponujące się z esencją spotkań, gdzie dialog i wymiana myśli odgrywają główną rolę.

Niech „Spotkania przy fortepianie" staną się miejscem, gdzie dialog jest nutą przewodnią, a fortepian stanowi piękne, akustyczne tło dla niezwykłych historii, które razem napiszemy.

Gościem pierwszego spotkania będzie Kamil Franczak - wokalista, aktor i songwriter. Debiutował w Opolu w 2010 roku z zespołem Zero Procent, z którym w latach 2004-2013 wydał dwa albumy i zagrał setki koncertów. W latach 2011-2012 współprowadził młodzieżowy program „Poziom 2.0”, emitowany na antenie TVP2. W 2011 roku zadebiutował na deskach teatralnych rolą Moritza Stiefela w musicalu „Przebudzenie wiosny” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Od tego czasu zagrał na tej scenie główne role m.in. w musicalach „Producenci”, „Sweeney Todd”, „Niedziela w parku z Georgem”, „Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając” czy „Cabaret”. Za rolę Mistrza Ceremonii w tym ostatnim tytule, otrzymał nagrodę artystyczną Złota Maska 2019 jak również nagrodę Prezydenta Miasta Chorzów w dziedzinie kultury. Obecnie jest również solistą Teatru Muzycznego ROMA, grając Brita w w musicalu „We Will Rock You”.

W 2022 roku wydał na własną rękę swój pierwszy solowy album pt. „#lubiecie, a pochodzący z niego utwór „lustracja” został uhonorowany nagrodą Grand Prix podczas Carpathia Festival Rzeszów 2022.

rozmowy prowadzi: Marianna Dufek
fortepian: Ewa Zug

czas trwania: ok. 75 minut
Mała Scena Teatru Rozrywki