fbpx

Spotkanie przy fortepianie
dialog, muzyka, poznanie

Doskonale wiemy, że możliwość dyskusji, zadania pytań i otwarty dialog to coś, na co widzowie czekają, dlatego, zapraszamy Was na nowy cykl „Spotkanie przy fortepianie”, gdzie w mniej formalnej atmosferze będziecie mieli wyjątkową okazję rozmowy, zadawania pytań swoim ulubionym artystom, zagłębiając się w ich życie prywatne, marzenia, plany i refleksje, które pulsują niczym melodia życia, pełna niuansów, dynamicznych zwrotów akcji i delikatnych, emocjonalnych nut.

W niezwykłej przestrzeni Małej Sceny granice pomiędzy sceną a widownią zaczną się zacierać, rozkwitając w ciepły i inspirujący dialog. Rozmowy w lekkiej formie poprowadzi dla was Marianna Dufek, razem przeniesiemy się w miejsce, gdzie muzyka fortepianu oddaje wibracje życia, a rozmowy stają się mostem, łączącym różne światy i doświadczenia.

Pomiędzy rozmowami, nasi goście wykonają bliskie swemu sercu utwory komponujące się z esencją spotkań, gdzie dialog i wymiana myśli odgrywają główną rolę.

Niech „Spotkania przy fortepianie" staną się miejscem, gdzie dialog jest nutą przewodnią, a fortepian stanowi piękne, akustyczne tło dla niezwykłych historii, które razem napiszemy.

Gościem drugiego spotkania będzie Iza Pawletko - aktorka Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni, współpracująca także z Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Teatrem Muzycznym w Toruniu. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno- Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni, a także mgr Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Do swoich największych zawodowych osiągnięć zalicza role:
Anny Boleyn w "SIX"- Teatr Syrena w Warszawie
Monici Geller w „Friends the musical parody” - TM w Toruniu
Mistrza Ceremonii w musicalu „Pippin” - TM w Poznaniu
Braenn w „Wiedźminie” - TM w Gdyni

W 2021 r. zwyciężczyni odcinka programu „Szansa na sukces” z goś ciem specjalnym, znaną polską piosenkarką Justyną Steczkowską.

W Teatrze Rozrywki występuje gościnnie jako Demeter w musicalu "Koty" A. L. Webbera.

rozmowy prowadzi: Marianna Dufek
fortepian: Ewa Zug

czas trwania: ok. 75 minut
Mała Scena Teatru Rozrywki