fbpx

Spotkanie przy fortepianie
dialog, muzyka, poznanie

Doskonale wiemy, że możliwość dyskusji, zadania pytań i otwarty dialog to coś, na co widzowie czekają, dlatego, zapraszamy Was na nowy cykl „Spotkanie przy fortepianie”, gdzie w mniej formalnej atmosferze będziecie mieli wyjątkową okazję rozmowy, zadawania pytań swoim ulubionym artystom, zagłębiając się w ich życie prywatne, marzenia, plany i refleksje, które pulsują niczym melodia życia, pełna niuansów, dynamicznych zwrotów akcji i delikatnych, emocjonalnych nut.

W niezwykłej przestrzeni Małej Sceny granice pomiędzy sceną a widownią zaczną się zacierać, rozkwitając w ciepły i inspirujący dialog. Rozmowy w lekkiej formie poprowadzi dla was Marianna Dufek, razem przeniesiemy się w miejsce, gdzie muzyka fortepianu oddaje wibracje życia, a rozmowy stają się mostem, łączącym różne światy i doświadczenia.

Pomiędzy rozmowami, nasi goście wykonają bliskie swemu sercu utwory komponujące się z esencją spotkań, gdzie dialog i wymiana myśli odgrywają główną rolę.

Niech „Spotkania przy fortepianie" staną się miejscem, gdzie dialog jest nutą przewodnią, a fortepian stanowi piękne, akustyczne tło dla niezwykłych historii, które razem napiszemy.

Gościem trzeciego spotkania będzie Dariusz Niebudek - reżyser, moderator, wokalista. Laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotej Maski za role Maxa Białystoka i Rogera de Bill w musicalu „Producenci” w reż. Michała Znanieckiego,  "Hanysa 2011" przyznanego przez kabaret RAK za propagowanie kultury i tradycji Śląska, Nagrody Prezydenta Chorzowa w Dziedzinie Kultury, a ostatnio statuetki „Kamrata Śląskiej Godki”.

Obecny na scenie od ponad 35 lat. Ma na swym koncie blisko 100 premier teatralnych, w tym zarówno role dramatyczne jak i musicalowe, a nawet operowe i operetkowe!

Karierę zawodową rozpoczął w 1986 roku na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie. W kolejnych latach związany był z teatrami całej Polski, m.in. Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, Teatrem Nowym w Zabrzu, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Miejskim w Gliwicach, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie, AVE Teatrem w Rzeszowie oraz scenami offowymi.

Szerokiej publiczności znany z TVS, gdzie był gospodarzem "Listy Śląskich Szlagierów". Na szklanym ekranie obecny jest także w wielu serialach. Ostatnio podbija serca widzów jako Mecenas Zakościelny w serialu „Na Wspólnej”.

rozmowy prowadzi: Marianna Dufek
fortepian: Ewa Zug

czas trwania: ok. 75 minut
Mała Scena Teatru Rozrywki