fbpx
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 11. edycji Entrée!  O wynikach poinformujemy do 5 października 2020 roku. Komisja Artystyczna spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 5 spektakli, które zostaną zaprezentowane od 13 do 15 listopada 2020 roku w trakcie festiwalu Entrée. 

Finał tegorocznej edycji, w trakcie której zaprezentujemy spektakle odbędzie się listopadzie 2020 roku z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Finałowy przegląd, podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w formule festiwalowej. Oprócz przeglądu spektakli zaproponujemy także szereg wydarzeń towarzyszących: koncertów, warsztatów, paneli dyskusyjnych i pokazu spektaklu mistrzowskiego. Po etapie przyjmowania zgłoszeń będziemy sukcesywnie informować Was o kolejnych wydarzeniach, które przygotowaliśmy w 11. edycji Entrée. 

11. edycja to także kilka zmian w formule konkursu. Wśród najważniejszych należy wymienić dwuetapowy proces oceniania zgłoszeń przez: Komisję Artystyczną, która wybierze spektakle finałowe i Jury Konkursowe oceniające spektakle w trakcie finałowego przeglądu. 


Komisja Artystyczna:
Maciej Dziaczko, Agata Kędzia, Dorota Ogrodzka

Jury:
Maciej Cierzniak, dr Aneta Głowacka, Adam Kowalski, Joanna Rzepka-Dziedzic

Koordynatorka projektu:
Magdalena Skorupa / 667 310 588 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem Entrée jest obserwacja, promocja i wspieranie najciekawszych zjawisk na niezależnej scenie teatralnej oraz kształtowanie aktywnego środowiska twórczego.

Projekt Teatru Rozrywki kierujemy do artystów, którzy mają odwagę poddawać się krytyce i ocenie, podejmować otwartą dyskusję, chcą pytać i być pytani. Entrée tworzy ośrodek wspierający młodych twórców oraz kreuje pozytywny klimat i otoczenie dla rozwijania talentu i umiejętności twórców teatralnych.

W obowiązującym Regulaminie Konkursu Rezydencyjnego w ramach Obserwatorium Artystycznego Entrée wprowadza się następujące zmiany:

4. [zasady Naboru i warunki uczestnictwa w Naborze oraz Konkursie]

Pkt. 10. Jury Przeglądu Finałowego jest czteroosobowe oraz powoływane przez Teatr. W składzie Jury mogą znaleźć się przedstawiciele Teatru.

Nowy regulamin 11. edycji Entrée dostępny poniżej.