fbpx
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zdecydowaliśmy o odwołaniu festiwalu w tym roku. To trudna decyzja dla nas wszystkich, podejmujemy ją jednak przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo widzów i zespołów. Dziękujemy Wam za zrozumienie. A teraz czas na dobre wiadomości. W naszych kalendarzach pojawiła się już nowa data Entrée. Mamy nadzieję, że wiosną będziemy mogli zrealizować festiwal wykorzystując możliwości, jakie daje nam wiosenna aura. Zapraszamy na Entrée w kwietniu 2022 roku!
 
Premiera finalistek 10. edycji Entrée, Teatru im. Stefana Batorego, pt. "Nowe szaty królowej" odbędzie się w 21 i 22 kwietnia, w trakcie 11. edycji festiwalu.  - więcej - 
Komisja artystyczna w składzie: Dorota Ogrodzka, Agata Kędzia i Maciej Dziaczko wybrała spektakle, które zobaczymy w trakcie festiwalu Entrée!

- Teatr Krzyk 
- "Hej, Ty”
- Robert Traczyk - „Śmierć Człowieka-Wiewiórki”
- Fundacja Wielki Człowiek - „Czy mnie kochacie?”
- Bernadeta Burszta, Karol Czarnowicz - „SON isolado”
- Studio Osobowości Teatru Porywacze Ciał - „KHUNG”

Dziękujemy Komisji artystycznej za wybór spektakli, a finalistom gratulujemy i czekamy na Was w Rozrywce Niedługo opowiemy nieco więcej o spektaklach, które zaprezentują się w trakcie Entrée.