fbpx

25. PRZEBOJOWA NOC SYLWESTROWA

25. Przebojowa Noc Sylwestrowa

Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie. A my zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa. 

W trwającym sześć tygodni plebiscycie, spośród 240 propozycji wybrali Państwo największe „Rozrywkowe” przeboje. Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę”? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką.

Będzie radośnie, kolorowo i szampańsko! Zapraszamy!

scenariusz, reżyseria: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki
kierownictwo muzyczne: Leszek Sojka
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
scenografia: Lidia Kanclerz
kostiumy: Lidia Kanclerz, Magdalena Wiluś

asystent reżysera: Maciej Kulmacz
asystentki choreografa: Natalia Gajewska, Małgorzata Mazurkiewicz

oprawa muzyczna: Kamil Franczak
oprawa wizualna: Krzysztof Banasiak
produkcja: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki

występuje zespół artystyczny Teatru Rozrywki: aktorzy, wokaliści, balet i orkiestra Teatru RozrywkiO szczegóły rezerwacji zapytaj w Biurze Promocji i Obsługi Widza: tel. (+48) 32 346 19 31 do 33
Zapraszamy również do kontaktu mailowegobow@teatr-rozrywki.p