fbpx

THE FINAL SHOW - ALL RIGHTS RESERVED

YOUCANDOIT Dance Studio
THE FINAL SHOW -  All rights reserved
wielka gala zakończenia sezonu tanecznego

THE FINAL SHOW - wielka gala zakończenia sezonu tanecznego w YOUCANDOIT Dance Studio. Doroczne wydarzenie podsumowujące niebywały wysiłek, pasję i zaangażowanie uczniów trenujących na codzień w samym sercu Katowic. Gala osiągnęła już wymiar legendarny i jest niesamowitym przeżyciem nie tylko dla występujących adeptów sztuki tańca ale także dla widzów, którzy mają okazję doświadczyć spektakularnego, pełnego emocji show. 30 profesjonalnych choreografii, zawodowa kadra instruktorska oraz olśniewające wizualizacje świetlne - tancerze zaprezentują się w pokazach różnych stylów tanecznych takich jak hip-hop, dancehall czy high heels.

Dlaczego „All rights reserved”? To temat przewodni tegorocznych pokazów - każdy z nich inspirowany jest inną znaną marką światową! Zobaczyć będziemy mogli interpretacje taneczne takich gigantów jak Audi, Dreamworks, Redbull czy Vans.
Koncepcja gali oraz jej wyjątkowy przebieg to także autorski projekt marki YOUCANDOIT Dance Studio, którego formuła dopracowywana jest z pasją już od 7 lat. Zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór pełen tańca, emocji i wybornych doznań estetycznych i wizualnych.

czas trwania - 120 minut