fbpx

LOVE SONGS - BIG BAND ŚLĄSKI - GOŚCINNIE MARTA KRÓL

LOVE SONGS
koncert Big Bandu Śląskiego

z gościnnym udziałem Marty Król

Love Songs to nietypowa opowieść o miłości, jej różnorodności i prawdziwym sensie, pięknie przekazana poprzez jazzowe wibracje i w towarzystwie anielskiego głosu Marty Król.

Ryszard Borowski (Jazz Forum) tak pisze o artystce: To niezwykłe śpiewanie (…). Nagrania Marty Król przypominają skrzyżowanie gwiazdorsko – musicalowej Barbry Streisand z jazzowo – słodką Jane Monheit. To porównanie do najlepszych wokalistek jest zarazem rodzajem recenzji.

Utwory wybrane na ten wieczór opowiadają o miłości na wiele sposobów, a będą to między innymi kompozycje z płyty Natalie Cole - Unforgettable with Love oraz z repertuaru Shirley Horn, Donny Hathawaya czy Paddy McAloon. Aranżacje stworzyli wybitni artyści, między nimi Jakim Midler.

Big Band Śląski w koncercie Love Songs pragnie rozkochać widzów w prawdziwym przeżywaniu piękna... Poprzez temperament i wrażliwość wykonawców, możemy wyruszyć na poszukiwanie nowych dróg do muzycznej ekstazy, otoczeni dźwiękami przeszywającymi duszę, wydobytymi z serca i uzupełniającymi się wzajemnie.

Miłość w wydaniu Big Bandu Śląskiego to najpiękniejszy jazz, zagrany z największą czułością i oddaniem.