fbpx

SPOTKANIE PRZY FORTEPIANIE - IZABELLA MALIK

Spotkanie przy fortepianie
dialog, muzyka, poznanie

Doskonale wiemy, że możliwość dyskusji, zadania pytań i otwarty dialog to coś, na co widzowie czekają, dlatego, zapraszamy Was na cykl „Spotkanie przy fortepianie”, gdzie w mniej formalnej atmosferze macie wyjątkową okazję rozmowy, zadawania pytań swoim ulubionym artystom, zagłębiając się w ich życie prywatne, marzenia, plany i refleksje, które pulsują niczym melodia życia, pełna niuansów, dynamicznych zwrotów akcji i delikatnych, emocjonalnych nut.

W niezwykłej przestrzeni Małej Sceny granice pomiędzy sceną a widownią zaczną się zacierać, rozkwitając w ciepły i inspirujący dialog. Rozmowy w lekkiej formie prowadzi dla was Marianna Dufek, razem przenieśmy się w miejsce, gdzie muzyka fortepianu oddaje wibracje życia, a rozmowy stają się mostem, łączącym różne światy i doświadczenia.

Pomiędzy rozmowami, nasi goście wykonują bliskie swemu sercu utwory komponujące się z esencją spotkań, gdzie dialog i wymiana myśli odgrywają główną rolę.

„Spotkania przy fortepianie" są się miejscem, gdzie dialog jest nutą przewodnią, a fortepian stanowi piękne, akustyczne tło dla niezwykłych historii, które razem napiszemy.

Gościem szóstego spotkania będzie Izabella Malik - absolwentka Studium Wokalno-Baletowego przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. Debiutowała w Teatrze Rozrywki postacią Bywalczyni kabaretu Kit-Kat w spektaklu Cabaret J. Kandera i F. Ebba. Pierwszą dużą rolą była Ania Shirley w widowisku muzycznym Ania z Zielonego Wzgórza, za tę rolę otrzymała w 1994 r. nagrodę Złotej Maski. W samym Teatrze Rozrywki zagrała prawie 40 ról w spektaklach na Dużej i małej Scenie. Współpracuje z Teatrem Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego oraz z Teatrem KOREZ, zajmuje się także dubbingiem. Jest laureatką wielu nagród m.in.: Statuetka Chłopca z łabędziem – Nagroda Prezydenta Chorzowa w dziedzinie kultury (2006), nominacja do nagrody Złota Maska za role Tekli w spektaklu „Chlonek” (Teatr Korez).

W 2017 roku Izabella Malik znalazła się w prestiżowym 25. SUBIEKTYWNYM SPISIE AKTORÓW TEATRALNYCH Jacka Sieradzkiego w kategorii „na fali” (za rolę w Czarno na białym).
 
W Teatrze Rozrywki, w marcu tego roku będziemy mogli ją oglądać w spektaklu muzycznym „Dwanaście godzin z życia kobiety”.